Rielt.org

For sale apartments Pokrovska

Pokrovska st., c.Zhytomyr, Ukraine

For sale

1 year ago
2 rooms
flor 4 from 12
75/50/25 sq. m

$63,500/per property

$847/sq. m

Overview

Num. of rooms

2

Floor/Floors

4 /12

Property Description

(№:13266) 2к. , Крошня, Покровська, 4/12, цегла. Окна: енергозберігаючі, металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: гаряча вода, кахель, котел, роздільний. Балкон(ы): лоджія. Дополнительно: автономне опалення, не кутова. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТЕРМІНОВО, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.Номер телефона агента: +38(068)692-69-62 Номер объекта на нашем сайте: 13266 kvartira.zhitomir.ua

Property Details

Property ID

Total area

Living area

Kitchen area

23076

75 sq. m

50 sq. m

25 sq. m