Hryshka Mykhaila st., c.Kyiv
$374/month
1 room
48/16 sq. m
Пропонується в оренду однокімнатна квартири за адресою: м. Киів, вул. М. Гришко 8 В квартирі виконано якісний ремонт, є все для комфортного проживання: Холодильник, варочна поверхня, духовка, витяж...

To rent business Pukhivska

Pukhivska st., c.Kyiv
$1/per property
800
Бетонний склад площею 800м2 Тепле приміщення без мінусової температури Заїзд фури в середину складу Зазим'є #3356

To rent apartments Osokorska

Osokorska st., c.Kyiv
$454/month
1 room
45/13 sq. m
ЖК «Зарічний» Перебудована в євродвушку. Квартира з усіма зручностями : кондиціонер, бойлер, підігрів полів , вся техніка і меблі нові. До метро Славутич реальних 500 метрів, поряд Дніпро, тери...

To rent apartments Hmyri Borysa

Hmyri Borysa st., c.Kyiv
$363/month
1 room
38/9 sq. m
Вбудована кухня, холодильник, бойлер, пральна машинка,. Зелений двір, озеро, дитячий садок, школа, бювет - все поруч. Квартира вільна і готова до переглядів і заселення

To rent business Dovbusha Oleksy

Dovbusha Oleksy st., c.Kyiv
$1,815/month
1 room
220 sq. m
Сдаётся складское Помещение Отдельно стоящее Здание Утепленное, без отопления Общая 310 м2, 185 м2 Высота потолков 7 метров Ворота 3, 9 на 4, 2м заезд для фур, Офис в отдельное стоящее здани...

To rent business Avtozavodska

Avtozavodska st., c.Kyiv
$868/month
425 sq. m
Аренда производственно-складского помещения. Оболонский район, ул. Автозаводская. Общая площадь 425 кв.м2 ( включая 145м2 офис) ,377 м2 и 145 м2 . Неотапливаемые. Электричество, вода и канализация ес...

To rent apartments Osokorska

Osokorska st., c.Kyiv
$454/month
1 room
33/7 sq. m
ЖК Зарічний, Київ, вул. Осокорська, 2А. Квартира виконана із якісних матеріалів. М’які меблі BLEST, сантехніка Hansghroe, шафа та кухня EGGER з фурнітурою BLUM. Є все що потрібно для комфортного жит...

To rent business Dehtiarna

Dehtiarna st., c.Kyiv
$672/per property
40 sq. m
Киев, Подол, ул. Дегтярная. Сдается в центре офис с своим входом на 1 этаже, Подол, Воздвиженка Сдается фасадный, современный офис, в центре Киева в элитном микрорайоне Воздвиженка, ул. Дегтярная. - 1...

To rent business Boryspilska

Boryspilska st., c.Kyiv
$3/month
2 rooms
1020
Сдаётся склад Бориспольская 19 Склад 886 кв м пристройка 170 кв м Вход с двух сторон Аренда 1 месяц 75грн/кв м 2 месяц 85грн/кв м 3 месяц 95грн/кв м 4 месяц 105грн/кв м Возможна продажа, за...

To rent apartments Chavdar Yelyzavety

Chavdar Yelyzavety st., c.Kyiv
$386/per property
1 room
50/20 sq. m
Зручне розташування сучасного житлового будинку, 7-10 хвилин пішки до метро Осокорки. Зручна інфраструктура, поруч багато торгових центрів: Аркадія, Піраміда, Епіцентр, River Mall. В самому будинку є...

3388 listings found. Prices from 1 to 220,000 USD. Area: from 6 to 10000 m².