Rielt.org

For sale a house Незнайко

Незнайко , v.Stanyshivka, Zhytomyrska reg., Ukraine

For sale

23 hours
5 rooms
2 flors
140/46/18 sq. m

$130,000/per property

$929/sq. m

Overview

Num. of rooms

5

Floor/Floors

/2

Property Description

(№:14074) Будинок, Станишівка, 2-эт., . Окна: склопакети. Двери: броньовані. Санузел: у будинку. Что в доме город, госп. споруди, літня кухня, окремий двір, сад, усі зручності. Коммуникации: вигрібна яма, всі комунікації, газ, електрика. Что рядом: річка. Доп. условия: ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.Номер телефона агента: +38(067)900-90-95 Номер объекта на нашем сайте: 14074 kvartira.zhitomir.ua

Property Details

Property ID

Total area

Living area

Kitchen area

35581

140 sq. m

46 sq. m

18 sq. m