Rielt.org

For sale a house Novopivnichna

Novopivnichna st., c.Zhytomyr, Ukraine

For sale

11 hours
3 rooms
1 flor
126/39 sq. m

$250,000/per property

$1,984/sq. m

Overview

Num. of rooms

3

Floor/Floors

/1

Property Description

(№:14069) Будинок, Житомир, 1-эт., . Окна: енергозберігаючі, металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: у будинку. Что в доме літня кухня, окремий двір, тераса, усі зручності. Остается: кондиціонер, меблі, сигналізація, інтернет. Коммуникации: автономна каналізація, всі комунікації, газ, електрика, інд. опалення. Что рядом: ліс, транспортна розв'язка.Номер телефона агента: +38(097)826-05-76 Номер объекта на нашем сайте: 14069 kvartira.zhitomir.ua

Property Details

Property ID

Total area

Kitchen area

35480

126 sq. m

39 sq. m