Rielt.org

For sale a house Borysa Tena

Borysa Tena st., c.Zhytomyr, Ukraine

For sale

11 hours
3 rooms
2 flors
79/13 sq. m

$50,000/per property

$633/sq. m

Overview

Num. of rooms

3

Floor/Floors

/2

Property Description

(№:14068) Частина будинку, Житомир, 2-эт., . Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: у будинку. Что в доме загальний двір, усі зручності. Коммуникации: всі комунікації, газ, електрика, центральна каналізація, центральне водопостачання. Что рядом: дитячий садок, зупинки, ринок, супермаркет, транспортна розв'язка, школа.Номер телефона агента: +38(097)826-05-76 Номер объекта на нашем сайте: 14068 kvartira.zhitomir.ua

Property Details

Property ID

Total area

Kitchen area

35479

79 sq. m

13 sq. m