Rielt.org

For sale apartments Ivana Franka

Ivana Franka st., c.Lviv, Ukraine

For sale

1 year ago
3 rooms
flor 2 from 3
108/75/17 sq. m

$230,000/per property

$2,130/sq. m

Overview

Num. of rooms

3

Floor/Floors

2 /3

Property Description

Пропонуємо на продаж 3-х кімнатну квартиру,
загальною площею 108 квадратних метрів.
Квартира розташована за адресою: вулиця Івана Франка, Галицький район.
Парадний вхід, правильне планування. Індивідуальне опалення.
Квартира розташована на другому поверсі. Євроремонт, відреставровані вікна та двері.
Три кімнати, суміжний санвузол, кухня, балкон. Підходить для бізнесу.
Продається із меблями та технікою.
Розвинута інфраструктура навколо: супермаркети, магазини, ресторани, кафе, школа, дитячий садочок, відділення пошти та банку, банкомати.
До площі Ринок - 15 хв пішки.
Телефонуйте, перегляд за домовленістю.

Вартість: 230 000 дол.
Комісія 5%

Агенція нерухомості « FERENC agency »
Конт. телефон: +38 (098) 546 55 55
Viber WhatsApp Telegram

Ми працюємо для наших клієнтів 24/7

Property Details

Property ID

Total area

Living area

Kitchen area

Balcony

3073

108 sq. m

75 sq. m

17 sq. m

1