Rielt.org

Продаж окремо розташованої 2-х поверхової будівлі

Mizhplanetna st., c.Kryvyi Rih, Dnipropetrovska reg., Ukraine

For sale

1 year ago
988 sq. m

$100,000/per property

$101/sq. m

Overview

Entrance to the premises

separate

Commer. category

free purpose

Property Description

Пропонуємо на продаж окремо розташовану 2-х поверхову будівлю по вул. Міжпланетна, 6, Покровський р-н.

Про будівлю:
- 2 поверхи
- загальна площа - 988,4 кв.м
- земельна ділянка - 30 соток
- є бомбосховище (підвал)

Особливості:
- колишній дитячий садок
- висота стелі - 2.8 м

Комунікації:
- водопостачання та каналізація - центральні
- опалення відсутнє
- електроенергія - 50кВт

Локація:
Район &"Суха Балка&", будівля розташована поблизу &"червоної лінії&". Будівля знаходиться в житловому масиві, неподалік від транспортного кільця 44-го кварталу, яке є центром місцевої інфраструктури: різноманітні заклади харчування, супермаркети та аптеки.

Ціна $100 000

За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор.

З повагою, команда Credo!

Property Details

Property ID

Total area

20028

988.4 sq. m