Rielt.org

For sale apartments Kniaziv Ostrozkykh

Kniaziv Ostrozkykh st., c.Zhytomyr, Ukraine

For sale

1 year ago
1 room
flor 6 from 9
35/18/9 sq. m

$38,000/per property

$1,086/sq. m

Overview

Num. of rooms

1

Floor/Floors

6 /9

Property Description

(№:12929) 1к. , Крошня, Крошенська , 6/9, панель. Окна: енергозберігаючі, подвійні склопакети, склопакети. Двери: броньовані, дерев'яні. Санузел: бойлер, гаряча вода, кахель, нова сантехніка, спільний. Балкон(ы): засклений, лоджія. Дополнительно: супутникове ТБ, автономне опалення, вбудована кухня, кабельне ТБ, кондиціонер, кухонні меблі, лічильники, меблі, не кутова, побутова техніка, пральна машина, сигналізація, телевізор, телефон, холодильник, інтернет. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТЕРМІНОВО, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.Номер телефона агента: +38(068)692-69-62 Номер объекта на нашем сайте: 12929 kvartira.zhitomir.ua

Property Details

Property ID

Total area

Living area

Kitchen area

19285

35 sq. m

18 sq. m

9 sq. m