Rielt.org

Продаж нежитлової будівлі вул. Черняховського, паркова зона

Україна, Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг, вул. Черняховського

Продаж

13 годин
1424 кв. м

380 000 USD/за об’єкт

267 USD/кв. м

Загальні характеристики

Вхід до приміщення

окремий

Комерційна категорія

вільний

Опис нерухомості

Продаж нежитлової будівлі вул. Черняховського
Окремо розташована 2-поверхова будівля
Власна територія
Центр міста
Паркова зона
Добре проглядається з дороги, великий пішохідний та автомобільний трафік.

Особливості об’єкту:
- Земельна ділянка 15 соток, кадастровий номер
- Загальна площа будівлі 1423.6кв.м.
- Перший поверх 372.1кв.м.
- Другий поверх 372.2кв.м.
- Підвал 431.7кв.м.
- Третій поверх 28.5кв.м.
- Банкетний зал 169.5кв.м
- Висота стелі Н- 3.35м.

- Центральна каналізація
- Електроенергія: 380V, 50кВт.
- Опалення автономне

- Логістична локація:
Поряд парк, велика сукупність мереж магазинів.
Продаж – 380 000 $
За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону 098 985 09 08.
З повагою, команда Credo!

Деталі про нерухомість

ID нерухомості

Загальна площа

35504

1423.6 кв. м