Rielt.org

Продаж квартири Космонавтів

Україна, м.Житомир, вул. Космонавтів

Продаж

1 рік тому
1 кімната
поверх 1 з 5
32/5 кв. м

30 600 USD/за об’єкт

956 USD/кв. м

Загальні характеристики

У кімнат

1

Поверх/Поверховість

1 /5

Опис нерухомості

(№:13392) 1к. , Польова, Космонавтів, 1/5, панель. Окна: нові дерев'яні. Двери: дерев'яні. Санузел: спільний. Балкон(ы): засклений, лоджія. Дополнительно: вбудована кухня, кухонні меблі, меблі, не кутова, побутова техніка, інтернет. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ДОКУМЕНТИ ГОТОВІ, ОБ'ЄКТ ВІЛЬНИЙ, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.Номер телефона агента: +38(063)364-74-02 Номер объекта на нашем сайте: 13392 kvartira.zhitomir.ua

Деталі про нерухомість

ID нерухомості

Загальна площа

Площа кухні

24423

32 кв. м

5 кв. м

м.Житомир, вул. Космонавтів
27 700 USD/за об’єкт
2 кімнати
33/26/9 кв. м
(№:13400) 2к. , Польова, Космонавтів, 5/9, цегла. Окна: нові дерев'яні. Двери: броньовані. Санузел: бойлер, спільний. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, с...

Продаж квартири Житомир

м.Житомир, вул. Космонавтів
28 500 USD/за об’єкт
1 кімната
35/12 кв. м
(№:13681) 1к. , Польова, Космонавтів, 5/9, цегла. Окна: металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: колонка, нова сантехніка, спільний. Дополнительно: інтернет. Рядом: зупинки, дитячий садок, пар...

Продаж квартири Житомир

м.Житомир, пров. 1-й Щорса
31 500 USD/за об’єкт
1 кімната
30/17/6 кв. м
(№:936) 1к. , Центр, Щорса, 3/5, панель. Санузел: колонка. Рядом: парк, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ТОРГ.Номер телефона агента: +38(063)846-52-68 Номер объекта на нашем сайте: 936 kva...

Продаж квартири Народицька

м.Житомир, вул. Народицька
35 000 USD/за об’єкт
1 кімната
36/20/8 кв. м
(№:2975) 1к. , Гормолзавод, Народицкая, 1/10, цегла. Окна: подвійні склопакети. Двери: броньовані. Санузел: бойлер. Балкон(ы): два. Дополнительно: лічильники. Рядом: зупинки, дитячий садок, поліклі...

Продаж квартири Миру

м.Житомир, просп. Миру