Rielt.org

Продаж квартири Каштанова

Україна, м.Київ, вул. Каштанова

Продаж

1 рік тому
1 кімната
поверх 8 з 9
34/7 кв. м

42 500 USD/за об’єкт

1 250 USD/кв. м

Загальні характеристики

У кімнат

1

Поверх/Поверховість

8 /9

Опис нерухомості

49641
- Продаж 1к квартири
- Троєщина
- Вулиця Каштанова
- Поверх 8/9
- Ремонт (Косметичний.)

Квартира після капітального ремонту із заміною проводки та сантехніки, підвісні стелі, вирівняні стіни. Квартира мебльована, велика вбудована шафа-купе в коридорі, вбудована кухня. Обладнана необхідною технікою: холодильник, пральна машинка, газова плита, духова шафа, витяжка, бойлер.
Є система фільтрації води (зворотній осмос).

Велика засклена лоджія з можливістю переробити на додаткову кімнату (S=12м.кв). Вікна виходять у двір.
Квартира в середині будинку, дуже тепла.

В безпосередній близькості: 3 школи, садочок, АТБ, амбулаторія, парки, річка.
Дуже зручна транспортна розв'язка.

Brokingdom - орієнтир на ринку нерухомості. Найбільша база з актуальними об’єктами. Продаж квартир
у Києві. Купівля нерухомості в Києві та Київській області. Допомагаємо зняти, здати, купити і продати
квартири і будинки. Юридичне оформлення угод.

Деталі про нерухомість

ID нерухомості

Загальна площа

Площа кухні

23696

34 кв. м

7 кв. м

м.Київ, вул. Гоголівська
48 500 USD/за об’єкт
1 кімната
42/16/11 кв. м
Продажа 1-комнатной квартиры в Святошинском районе,Новобеличи,ул.Олевская-9,дом 2013 года,ЖКСосновый бор ,42/15,2/10,5 ,этаж 20/32 монолитно-каркасного дома,панорамный вид из окон,серия -индивидуальны...

Продаж квартири Керамічний

м.Київ, пров. Керамічний
35 500 USD/за об’єкт
1 кімната
29/17/5 кв. м
Продажа 1-комн.кв-ры в Голосеевском районе,метро Демеевская 10 минут пешком,переулок Керамический- 9/5, 29/17/5, 4/4 кирп.дома,сталинка,высота потолка 2.80,паркет,евроокна, кафель,бронедверь,с/у совме...

Продаж квартири Клеманська

м.Київ, вул. Клеманська
43 000 USD/за об’єкт
1 кімната
36/10 кв. м
Киев, Позняки. Продается ВИДОВАЯ однокомнатная квартира в ЖК комфорт-класса Урловски-2. Площадь 36,29м2, ДОМ №1, этаж 18/26, прямой вид на Днепр, в этом комплексе это возможно только в первом доме и т...

Продаж квартири Світлицького

м.Київ, вул. Світлицького
34 000 USD/за об’єкт
1 кімната
32 кв. м
1 к, Киев, Виноградарь, ул. Светлицкого 26а. Продаж 1к квартири Світлицького 26а Продається однокімнатна квартира на першому поверсі.

Продаж квартири Лисогірський

м.Київ, узв. Лисогірський
35 000 USD/за об’єкт
1 кімната
39 кв. м