Rielt.org

Продаж квартири Михайла Грушевського

Україна, м.Житомир, вул. Михайла Грушевського

Продаж

1 рік тому
1 кімната
поверх 9 з 9
33/18/7 кв. м

30 900 USD/за об’єкт

936 USD/кв. м

Загальні характеристики

У кімнат

1

Поверх/Поверховість

9 /9

Опис нерухомості

(№:12998) 1к. , Центр, Котовського , 9/9, цегла. Окна: енергозберігаючі, металопластикові. Двери: броньовані. Санузел: бойлер, гаряча вода, нова сантехніка, спільний. Балкон(ы): засклений. Дополнительно: кухонні меблі, не кутова, холодильник, інтернет. Рядом: зупинки, дитячий садок, парк, поліклініка, ринок, розважальні заклади, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ТЕРМІНОВО, ТОРГ, ЧИСТИЙ ПРОДАЖ.Номер телефона агента: +38(068)692-69-62 Номер объекта на нашем сайте: 12998 kvartira.zhitomir.ua

Деталі про нерухомість

ID нерухомості

Загальна площа

Житлова площа

Площа кухні

19828

33 кв. м

18 кв. м

7 кв. м

м.Житомир, вул. Михайла Грушевського
30 800 USD/за об’єкт
1 кімната
37/6 кв. м
(№:12472) 1к. , Центр, Грушевского, 9/9, кирпич. Окна: новые деревянные. Двери: деревянная. Санузел: бойлер. Балкон(ы): застеклен. Дополнительно: бытовая техника, встроенная кухня, диван, кухонная м...

Продаж квартири Житомир

м.Житомир, вул. Михайла Грушевського
29 777 USD/за об’єкт
1 кімната
32/18/7 кв. м
(№:13163) 1к. , Центр, Грушевського , 9/9, цегла. Окна: металопластикові. Двери: дерев'яні. Санузел: гаряча вода, кахель, колонка. Балкон(ы): засклений. Дополнительно: вбудована кухня, лічильники, н...

Продаж квартири Житомир

м.Житомир, пров. 1-й Щорса
31 500 USD/за об’єкт
1 кімната
30/17/6 кв. м
(№:936) 1к. , Центр, Щорса, 3/5, панель. Санузел: колонка. Рядом: парк, стоянка, супермаркет, школа. Доп. условия: ТОРГ.Номер телефона агента: +38(063)846-52-68 Номер объекта на нашем сайте: 936 kva...

Продаж квартири Героїв Чорнобиля

м.Житомир, вул. Героїв Чорнобиля
29 800 USD/за об’єкт
1 кімната
42/14 кв. м
(№:11756) 1к. , Гормолзавод, Г.Чернобыля, 10/10, цегла. Номер телефона агента: +38(067)900-90-95 Номер объекта на нашем сайте: 11756 kvartira.zhitomir.ua