Rielt.org

Продаж будинку Києво-Святошинський

Україна, Київська обл., с.Гатне

Продаж

1 рік тому
4 кімнати
2 поверхи
220/10 сотка

250 000 USD/за об’єкт

1 136 USD/сотка

Загальні характеристики

У кімнат

4

Поверх/Поверховість

/2

Опис нерухомості

Продажа дома, Киево-Святошинский район, с.Гатное. Новая коттеджная застройка. Дом 220 кв.м с качественным ремонтом, частично меблирован. Участок 10 соток. В доме большая кухня-гостиная с выходом на террасу, четыре спальни одна из которых с гардеробной, два санузла, котельня с возможностью установки твердотопливного котла. Гараж на одну машину с автоматическими ролетам. Так же есть парковка для трех машин. Участок 10 соток. На участке беседка, посажен молодой сад. Асфальтированная дорога. Жилая закрытая улица. Остановка общественного транспорта 5 минут пешком.

Подробно на сайте: https://dom-plus.ua/1233739

Код объекта: 1233739

Агентство недвижимости «Дом Плюс»

г. Киев, бул. Леси Украинки, 34, оф. 221

Деталі про нерухомість

ID нерухомості

Загальна площа

Площа ділянки

16740

220 сотка

10 сотка

с.Гатне, вул. Амбулаторна
260 000 USD/за об’єкт
5 кімнат
280 кв. м
Продається будинок в с. Гатне. 250 м ². Розташований на 7 сотках. Світло 380v. Скважина 50м. Газ по вулиці прокладено. Детальніше за телефоном. Будинок будували для себе.

Продаж будинку Амбулаторна

с.Гатне, вул. Амбулаторна
287 000 USD/за об’єкт
4 кімнати
200 кв. м
Продається будинок 200м2/6 сот/ Гатне, вул. Юнацька. Сучасний та комфортний будинок, якісне будівництво, будувався для себе. Виконаний якісний сучасний ремонт, якісні меблі та техніка. Окремо побудова...