Rielt.org

Тип недвижимости

Диапазон цены

Количество комнат

Общая площадь

Аренда квартир Шевченковский район, г. Полтава

Фильтр

Тип недвижимости

Диапазон цены в USD

Количество комнат

Общая площадь

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
159 $/месяц
1 комната
60/20 кв. м
Здам 1к квартиру зуп. П. Мирного. Велика жила квартира, є паркомісце, поруч зупинка, магазини.. Тип будинку: Сталінка; Тип стін: Цегляний; Домашні улюбленці: Ні ?; Автономність при блекауті: Прац...

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
170 $/месяц
2 комнаты
42/6 кв. м
Сдаётся 2-х комнат. квартира в центре в 2 мин. от Корпусного парка с мебелью и техникой. Цена 7500 грн. + ком. по счётчикам. № 11535693 АН Галерея

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
227 $/месяц
1 комната
75/7 кв. м
Долгосрочная Оренда 1-комнатной квартиры.Сдам 1-Комн квартиру в районе Тойота-центр Полтава.Тип будинку: Житловий фонд 2001-2010-і;Тип стін: Цегляний;Планування: Суміжна, прохідна;Cанвузол: Роздільний...

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
147 $/месяц
1 комната
65/65 кв. м
Здам двокімнатну квартиру в чистому, охайному стані на 2 поверсі! В 5 хвилинах ходьби знаходиться зупинка, поряд дитячий садок та дитячий майданчик. Cанвузол: Суміжний; Меблювання: З меблями; Побут...

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
170 $/месяц
3 комнаты
86/8 кв. м
Здається в оренду трикімнатна квартира в самому центрі міста. Стан як на фото, поруч багато магазинів та супермаркети. Оплата перший та останній місяць + відсоток агенства. Тварини за домовленістю...

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
295 $/месяц
2 комнаты
49/8 кв. м
Аренда 2х кімнатної квартири в історичному центрі березовий сквер.Аренда квартири в історичному центрі біля березового скверу. Житловий охайний стан. Кімнати та санвузол окремі. Є всі меблі, техніка,...

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
272 $/месяц
1 комната
43/11 кв. м
Здам в оренду 1 кімнатну квартиру на мікрорайоні Садовий, низький поверх всі зручності.. Тип будинку: Житловий фонд від 2011 р.; Тип стін: Газоблок; Автономність при блекауті: Працює водопопостачан...

Аренда квартиры Героев-Чернобыльцев

г.Полтава, ул. Героев-Чернобыльцев
295 $/месяц
2 комнаты
37 кв. м
Полтава, Центр,, вільна , заселення хоч сьогодні. Оплата за 2 міс на перед + комунальні платежі по лічивльникам +50% АН Тільки довгостроково. Квартира знаходиться на центральному ринку , героїв чор...

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
147 $/месяц
2 комнаты
40/6 кв. м
Здам 2-х кімнатну квартиру за 6500 грн разом з комунальними+електрика по лічильнику. На пів року. Гарний район. 23 вересня,поряд парк,школа,садочок,сільпо. Квартира в жилому стані. Все як на фото. Пра...

Аренда квартиры Полтава

г.Полтава
374 $/месяц
1 комната
57/15 кв. м
Оренда 2к квартира (Євротрьошка), зуп. Мальцева (Латишева). Оренда 2к квартира (Євротрьошка), зуп. Мальцева (Латишева) Оренда двокімнатної квартири 57м2 на 4 поверсі 10 поверхового будинку (цегляна н...

На странице представлено 1882 объявлений. Цены от 16 до 52,000 USD. Площадь: от 5 до 300 м².