Rielt.org

Продаж 2 поверхового будинку з верандою і ділянкою на 11 соток, 131.7

Украина, Киевская обл., с.Сезенков, ул. Центральная

Продажа

1 год назад
3 комнаты
2 этажа
132/65/22/11 сотка

65 000 $/за объект

494 $/сотка

Общие характеристики

Кол-во комнат

3

Год постройки

2017

Этаж/Этажность

/2

Описание недвижимости

Гарний і теплий будинок, економний, все своє ! Не чутно військових дій ! Електроенергія постійно в будинку
Тел.: +0932650928 ; Лана

Душ

23040

131.7 сотка

64.7 сотка

21.8 сотка

11 сотка

3