Rielt.org

Tip proprietate

Interval preț

Număr camere

Suprafață totală

De închiriat apartamente 2-camere

Filtru

Tip proprietate

Interval preț în USD

Număr camere

Suprafață totală

De închiriat apartament Volodymyra Ivasiuka

Volodymyra Ivasiuka bd., or.Kyiv
455 USD/lună
2 camere
50/9 m²
Здається в оренду простора 2-кімнатна квартира в Оболонському районі, м. Київ. Газифікований будинок. Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою: 2 кондиціонери посудомийна маш...

De închiriat apartament Obolonskyi

Obolonskyi bd., or.Kyiv
1.000 USD/lună
2 camere
76/14 m²
Київ, Оболонський р-н,Оболонський проспект, 1 к3. • Перша здача! • Поверх: 21/25; • Площа: 76 кв.м; • Вид на озеро Кирилівське; • Планування: кухня 14 м.кв., 1 спальня 15 м.кв. вітальня 20 м.кв.,...

De închiriat apartament Yevhena Sverstiuka

Yevhena Sverstiuka str., or.Kyiv
683 USD/lună
2 camere
67 m²
37775 Здається в оренду 2 кімнатна квартира (2 окремі кімнати) з ремонтом в ЖК Галактіка Пегас Нова техніка ,1 кондиціонер. є стіралка с сушкой , бойлер , посудомийка , утюг, тостер , чайник ,...

De închiriat apartament Poltava

or.Poltava
171 USD/lună
3 camere
86/8 m²
Здається в оренду трикімнатна квартира в самому центрі міста. Стан як на фото, поруч багато магазинів та супермаркети. Оплата перший та останній місяць + відсоток агенства. Тварини за домовленістю...

De închiriat apartament Poltava

or.Poltava
296 USD/lună
2 camere
49/8 m²
Аренда 2х кімнатної квартири в історичному центрі березовий сквер.Аренда квартири в історичному центрі біля березового скверу. Житловий охайний стан. Кімнати та санвузол окремі. Є всі меблі, техніка,...

De închiriat apartament Heroiv-chornobyltsiv

Heroiv-chornobyltsiv str., or.Poltava
296 USD/lună
2 camere
37 m²
Полтава, Центр,, вільна , заселення хоч сьогодні. Оплата за 2 міс на перед + комунальні платежі по лічивльникам +50% АН Тільки довгостроково. Квартира знаходиться на центральному ринку , героїв чор...

De închiriat apartament Poltava

or.Poltava
148 USD/lună
2 camere
40/6 m²
Здам 2-х кімнатну квартиру за 6500 грн разом з комунальними+електрика по лічильнику. На пів року. Гарний район. 23 вересня,поряд парк,школа,садочок,сільпо. Квартира в жилому стані. Все як на фото. Пра...

De închiriat apartament Poltava

or.Poltava
239 USD/lună
2 camere
48/15 m²
Квартира розташована в районі Огнівка, 7 повернх, новий ліфт, будинок 2018 року, прибудинкова територія має оздобрений дитячий майданчик. Поряд є шкода та садок. Квартира має окрему спальню та кухню-в...

De închiriat apartament Matrosova

Matrosova str., or.Poltava
205 USD/lună
2 camere
42/5 m²
Оренда 2к квартири від власника на Фурманова (по кільцю). Терміново здам 2к квартиру , Перший поверх 5 поверхового будинку. Поруч зупинка по кільцю та інфраструктура. Повністю вмебльована та з технік...

De închiriat apartament Kamianska

Kamianska str., or.Kyiv
455 USD/lună
2 camere
60/30/12 m²
Дарницький район, ЖК Метрополія, Кам’янська 6, 2-кімнатна квартира 60/30/12, поверх 15. Кімнати окремі, с/у сумісний. Мебльована, в одній кімнаті ліжко, шафа, в 2 кімнаті диван, стіл, великий комод...

3460 anunțuri găsite. Prețuri de la 0 până la 220,000 USD. Suprafață: de la 1 la 300 m².