Rielt.org

Tipo de propiedad

Rango de precios

Número de habitaciones

Superficie total

En venta casas Shevchenkivskyi distrito, cd. Poltava

Filtro

Tipo de propiedad

Rango de precios en USD

Número de habitaciones

Superficie total

En venta casa Короленка

Короленка , cd.Poltava
29.000 US$/por propiedad
30 m²
Продаж квартири в частоному секрорі. Тихе місце в Історичному Центрі Полтави, по вул Короленка, біля парка Перемога. Закритий двір, утеплений фасад, оздоблений декоративною штукатуркою. Зроблена невел...

En venta casa Poltava

cd.Poltava
15.000 US$/por propiedad
36/2 m²
Будинок в центрі міста ( Продам будинок в центрі міста. Будинок теплий зимою, а літом прохолодний. Місце тихе, спокійне, затишне. є підїзд для автомобіля. До зупинки громадського транспорту 5 хвилин...

En venta casa Pylypa Orlyka

Pylypa Orlyka c/, cd.Poltava
55.000 US$/por propiedad
39 m²
Продам квартиру в приватному будинку в центрі.. Продам квартиру під будь-яке призначення в самому центрі міста. 4 вікна виходять на вулицю Пилипа Орлика. Є загальний двір на 2 квартири з місцем для а...

En venta casa Poltava

cd.Poltava
21.999 US$/por propiedad
54/1 m²
Частина дома в приватному секторі. Продам частину одноповерхового будинку в районі вул. Патріарха Мстислава , 7-10 хвилин до Конкорда. Загальна площа - 54.1 кв.м.: спальня -12.5 кв.м., зал - 19.4 кв....

En venta casa Poltava

cd.Poltava
59.800 US$/por propiedad
115/11 m²
Будинок 115кв.м. Розсошенці до зуп. 4 хв. 11 соток землі. Продам 2х поверховий цегляний будинок з залізобетонним перекриттям. Село Розсошенці, зупинка кінцева, до зупинки 4хв. пішки. Будинок 1983р....

En venta casa Ю. Матвійчука

Ю. Матвійчука , cd.Poltava
100.000 US$/por propiedad
82/2 m²
Продамо частину будинку (вул. Юліана Матвійчука, 62, кв. 1) з комплексом будівель (житлове приміщення, гараж, баня) в центрі міста. Земля приватизована. Відстань до найближчого міста: У місті; Кіль...

En venta casa Kapelhorodskoho

Kapelhorodskoho c/, cd.Poltava
50.000 US$/por propiedad
74/4 m²
Продаж частина будинку в центрі міста. Гарний ремонт, є всі необхідні меблі, два телевізора, холодильник, пральна машина. Опалення-двухконтурний котел. В подвірї є гараж. Площа будинку, 74 м2 № 22-...

En venta casa Poltava

cd.Poltava
228.000 US$/por propiedad
267/13 m²
Продам дом в Полтаве. Триповерховий будинок з сучасним екстерєром у центрі Горбанівки. Площа 267 м. кв. Зручне місцезнаходження. Ділянка 15 соток. Вбудований гараж. Ангар 11 м.u002F 5 м. Дуже позитив...

En venta casa Poltava

cd.Poltava
33.000 US$/por propiedad
35/1 m²
Продам квартиру (частину будинку) в центрі міста (вул.Патріарха Мстислава). Рівна місцевість та зручне місце розташування. Загальна площа 35 кв.м., кухня- 4 кв.м., 2 кімнати. Індивідуальне опаленн...